Wybory Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22 września 2015 roku przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Odbyły się one zgodnie z ordynacją wyborczą. Uczniowie odpowiedzialnie potraktowali możliwość wyboru osób, które będą godnie reprezentowały uczniowski punkt widzenia. Wybierano spośród 15 kandydatów:

1. Olga Gąta kl. Ia

2. Maciej Rozbicki kl. Ib

3. Małgorzata Pazio kl. Ic

4. Gabriela Jaczewska kl. Id

5. Maciej Adamczuk kl. Ie

6. Sebastian Nojszewski kl. IIa

7. Weronika Rostek kl. IIb

8. Weronika Nowosiak kl. IIc

9. Patryk Rybak kl. IId

10. Wiktoria Murawska kl. IIe

11. Kamil Jesiota kl. IIIa

12. Kamil Kowalczyk kl. IIIb

13. Natalia Rytel kl. IIIc

14. Łukasz Bielak kl. IIId

15. Aleksandra Rafałowicz kl. IIIe

W wyborach wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele, którzy w tym dniu byli obecni w szkole. Nad przebiegiem wyborów czuwałam Komisja Wyborcza w  składzie:

1. Wiktoria Kraszewska kl. IIIa
  2. Natalia Chmielewska kl. IIIa
  3. Michał Sowiński kl. IIIe
  4. Justyna Wielądek – opiekun SU

Zwyciężyli uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/2016 będą tworzyć:

1. Wiktoria Murawska  IIe – przewodnicząca / 46 głosów/
  2. Maciej Rozbicki kl. Ib – zastępca /41głosy/
  3. Łukasz Bielak kl. IIId      /33 głosy/
  4. Aleksandra Rafałowicz kl. IIIe   / 29 głosów/
  5. Natalia Rytel kl. IIIc /27 głosów/
  6. Kamil Kowalczyk kl. IIIb  /27 głosów/

W tym roku zmienia się również opiekun Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wybierali swego przewodniczącego spośród 19 nauczycieli. Bezkonkurencyjnie zwyciężyła pani Beata Gadomska z liczbą głosów - 85. Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Opiekun SU

Justyna Wielądek