Jan Karski – legendarny emisariusz.

   10 grudnia 2014r. po raz kolejny nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną „Jan Karski – legendarny emisariusz”. Konkurs był zorganizowany z okazji setnej rocznicy urodzin wielkiego polskiego dyplomaty, historyka, kuriera, emisariusza władz Polskiego Państwa Podziemnego w stopniu porucznika oraz świadka Holokaustu. Przebiegu całej uroczystości konkursowej przysłuchiwali się p. dyrektor Krzysztof Litka, p. Sylwia Florowska, p. Marzenna Leszczyńska i uczniowie klas: IIb, IIe i Ib.

   Jury wnikliwie przyglądało się prezentacjom i podjęło decyzję o przyznaniu: I miejsca Wiktorii Bardadyn uczennicy kl. IIId, II miejsca Karolinie Wojtyra i Paulinie Strzałkowskiej z kl. IIId, III miejsca Marlenie Janiszewskiej i Alicji Leszczyńskiej z kl. IIIa.

Uczennicom dziękujemy i gratulujemy!!!