Gimzetka

Szkolne pisemko wydawane jest niemalże od początku funkcjonowania naszego gimnazjum. Jego założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczniowskich a także dokumentacja życia szkolnego.

„Gimzetka” ma swe stałe strony, takie jak: „Z Życia szkoły”, „Czas na debiut”, „Humor szkolny”, „Sport”, „Enjoying English”, „Wywiad Gimzetki”. Szczególnie ważną dla nas stroną jest ta rozwijająca twórczość uczniowską. Mają tu dla siebie miejsce nasi szkolni poeci, a ostatnio też felietoniści. Czytelnicy mogą współtworzyć gazetkę, uczestnicząc w różnego rodzaju ankietach analizowanych później na łamach  pisemka. Zamieszczamy poniżej felieton jednej z naszych redaktorek, opublikowany w tegorocznym numerze z lutego.

Ludmiła Kalata