Kiermasz wielkanocny

W środę 8 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny dla rodziców. Uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej, pod kierunkiem wychowawców, przygotowali piękne prace plastyczne takie jak: haftowane karty świąteczne, pisanki wykonane różnymi technikami, stroiki wielkanocne z włóczki na balonie, palmy wielkanocne itp. Panie kucharki również zaangażowały się w pracę, upiekły baranki i zajączki wielkanocne. Rodzice byli pod ogromnym wrażeniem prac wykonanych przez młodzież, chętnie kupowali karty świąteczne, palmy, pisanki i stroiki. Zdobyte fundusze pomogą w zorganizowaniu wycieczki szkolnej, dla uczniów najbardziej zaangażowanych w pracę świetlicy.

W piątek 10 kwietnia 2014 roku, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również swoje prace plastyczne, na kiermaszu wielkanocnym w WOK-u.