Awans na finały wojewódzkie Cocacola Cup. 2015.

 

 

 

Drużyna chłopców z naszego gimnazjum uzyskała awans na finały wojewódzkie Turnieju  piłki nożnej Cocacola Cup  2015.

Aby zagrać w finale musieliśmy rozegrać dwie rundy eliminacyjne. W pierwszym turnieju nie mieliśmy sobie równych i pokonaliśmy wszystkie zespoły:  Gimnazjum Węgrów 4:1, Gimnazjum nr  2  Sokołów Podlaski 3:0, Gimnazjum Bielany 5:1 i Gimnazjum Sterdyń 7:1.

W drugim turnieju po bardzo emocjonujących meczach wygraliśmy z Gimnazjum Dębe Wielkie 2:1, Gimnazjum Kosów Lacki 6:0 i przegraliśmy z Gimnazjum nr 2 Wyszków 3:1. Uzyskane wyniki dały nam jednak prawo udziału w wielkim finale.

Szkołę reprezentują: Zawadzki Patryk IIIc, Góralczyk Mateusz IIc, Sapryk Karol IIIa, Jaśkowiak Daniel IIIe , Wójcik Marcin IIIa, Stokowski Kamil IIIb, Mieszała Maciej IId, Piotrowski Szymon IIe, Cacko Bartosz IIc, Kowalczyk Kamil IIb, Wąsowski Patryk Ib.

Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia w finale.