Sukcesy naszych sportowców.

   Listopad dla naszych sportowców okazał się bardzo udany. W powiatowych zawodach w piłce ręcznej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli pierwsze miejsca,  uzyskując  awans na zawody regionalne. Dziewczęta nie miały sobie równych i kolejno pokonały G. Łochów  8:4, G. Kamionna  8:2 i G. Węgrów  11:2. W  zwycięskiej drużynie grały : Szczęsna Natalia, Siennicka Sylwia, Solka Emilia, Gołoś Dominika, Piórkowska Rozalia, Niszcz Kamila, Leszczyńska Alicja, Domzała Justyna, Sowa Natalia

   Chłopcy również nie chcieli być gorsi  i w finale pewnie pokonali  G. Łochów 13:4 zdobywając w nagrodę okazały puchar. Skład chłopców : Piotrowski Szymon, Bielak Patryk, Burzyński Michał, Mazurek Mateusz, Kocon Patryk, Jaśkowiak Daniel, Stokowski Kamil, Kowalczyk Kamil, Chojecki Kamil, Cacko Bartosz, Czarnecki Szymon, Dobosz Michał Mazurek Łukasz, Gzowski Łukasz, Sapryk Karol.

   W kolejnych zawodach nasza szkoła dwukrotnie grała w finale powiatowych zawodów w koszykówce. Dziewczęta ponownie zajęły pierwsze miejsce pokonując w finale G. Miedzna 10:5. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie ; Niszcz Kamila, Leszczyńska Alicja, Piórkowska Rozalia, Wikieł Natalia, Siennicka Sylwia , Gołoś Dominika, Wójcik Iza, Kodym Paulina, Sobotka Paulina. Dziewczęta przegrały pierwszy mecz z Miedzną 13:6 i pokonały Sadowne 10:2, tym samym wychodząc z grupy. Kolejny mecz ze Stoczkiem 8:9 i Miedzną 8:12 przypieczętował zwycięstwo całego turnieju. Chłopcy w finale w ostatnich sekundach przegrali z G. Łochów 13:12 i ostatecznie zajęli  drugie miejsce. Skład : Jaśkowiak Daniel, Burzyński Michał, Mazurek Mateusz, Kocon Patryk, Zyśk Marcin, Cacko Bartosz, Sowa Łukasz, Grochowski Adrian.

   Gratulujemy naszym drużynom i życzymy powodzenia w zawodach regionalnych.

Nauczyciele wychowania fizycznego