Dzień Matki w Gimnazjum

   W dniu 27.05.2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą młodzież z gimnazjum przygotowała montaż słowno- muzyczny. To był prezent dla mam w dniu ich święta. Wszyscy ciężko pracowali, aby uroczystość miała niezapomniany klimat. Wzruszające wiersze, piosenki, szałowy zespół rokowy, zatańczony walc i cha-cha a wreszcie dziecięca niewinność i miłość jaką was darzymy, ukazana w piosenkach zaśpiewanych razem z młodszym rodzeństwem. To wszystko dla was Kochane Mamy!

   Na zakończenie słodka niespodzianka, dzieci podały swoim mamom filiżankę herbaty i kawy z pysznym ciastem, co wprowadziło rodzinny nastrój. Miło nam było zrobić coś dla naszych Mam! Widzieliśmy, że tego dnia były z nas bardzo dumne bo nie zawsze dajemy im powód do dumy i radości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w galerii.

Natalia Dobosz