Jesteśmy w finale!!!

   „Świętymi bądźcie” – pod tym hasłem odbył się tegoroczny Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej. Do Sterdyni, w której odbywał się przegląd, przybyło ponad dwustu wykonawców reprezentujących siedem kategorii. Nasze cztery wokalistki – Roksana Batorowicz, Kinga Jarząbek, Paulina Kodym i Paulina Nowakowska (godnie zastępująca chorą Emilkę Gołoś - wystąpiły w kategorii „zespoły wokalne”. Dziewczyny wywalczyły awans do finału w Bielsku Podlaskim, który odbędzie się 27 września 2014 roku.

   Awans cieszy, bo nasza kategoria była najbardziej liczna: trzynaście zespołów. Z każdej z nich zakwalifikować się mogło dwóch wykonawców, a więc mamy towarzystwo: duet z ośrodka kultury  w Repkach. Chociaż na występ przyszło nam czekać osiem godzin, warto było. To wielka frajda słuchać innych i konfrontować się z nimi, a wyjazd do Bielska, który nas czeka, to i przygoda, i możliwość zdobycia nowych doświadczeń.