SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW „MIĘDZY WIERSZAMI”

14 marca 2013 r. odbyły się Szkolne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego Dla Gimnazjalistów „Między wierszami”. Komisja artystyczna w składzie: Ludmiła Kalata i Beata Gadomska wyłoniła reprezentantów gimnazjum do udziału w Eliminacjach Powiatowych IX Konkursu Recytatorskiego „Między wierszami”, które odbędą się 19 marca 2013r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Każdy z uczestników, zgodnie z regulaminem konkursu, przygotował wiersz i fragment prozy. Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Węgrowie reprezentować będą:

• Natalia Dzieciątko, kl. II c Repertuar: poezja - Jonasz Kofta „Ty chciałeś tego”, proza – Marlies Arold „Chcę żyć” fr.

• Maksymilian Sulich, kl. III c Repertuar: poezja – Edward Stachura „Życie to nie teatr”, proza – Andrzej Sapkowski „Narrenturm”fr.

• Karol Cierak, kl. II d Repertuar: poezja – Leopold Staff „Więc można kochać”, proza – Krystyna Berwińska „Con amore” fr.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!!