10.04.2013 r. eliminacje powiatowe turnieju BRD

 

10 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Węgrowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gimnazjum Gminy Liw reprezentowała drużyna w składzie: Ewelina Laskowiecka kl. IIIa,  Bartomiej Lipka klasa Ie, i Jakub Kocon klasa Ia.

Zawodnicy najpierw musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, później pokonać rowerem bardzo trudny tor przeszkód a następnie wykazać się znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki bardzo dobremu przejechaniu toru przeszkód i jednocześnie przyzwoitym odpowiedziom w pozostałych konkurencjach, nasza drużyna zajęła ostatecznie 3 miejsce. Za trud włożony w przygotowania do zawodów uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach.

Film autorstwa P. Wojciecha Dunaja.