Jan Nowak Jeziorański- spiker wolności.

   28.11.2014 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną „Jan Nowak Jeziorański – spiker wolności”. Konkurs odbył się z okazji setnej rocznicy urodzin wielkiego polskiego polityka, politologa,  działacza społecznego, dziennikarza, żołnierza AK, kuriera i emisariusza Komendy AK i Rządu RP w Londynie.

   Uczniowie zaprezentowali swoje prace multimedialne,  jury wnikliwie przysłuchiwało się przedstawianym prezentacjom i przyznało:

I miejsce: Paulinie  Strzałkowskiej i Karolinie Wojtyra z klasy IIId.
II miejsce: Wiktorii Bardadyn z klasy IIId i Oldze Zawistowskiej  z klasy IIb.  

   Zaproszeni goście: pan dyrektor szkoły, pan Arkadiusz Roguski oraz uczniowie z kl. IIe i IIId mogli dokładnie poznać życie i działalność wielkiego polaka. Mam nadzieję, że prezentacje te przybliżyły postać wspaniałego polskiego patrioty i zostaną  na długo w ich pamięci. 

   Uczennicom biorącym udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy!!!.