Konkurs języka angielskiego dla szkół podstawowych w gimnazjum!

  W środę 9 kwietnia 2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego dla szkół podstawowych – Macmillan Primary School Tournament. Wzięło w nim udział 10 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Liw – Jarnice, Starawieś, Liw i Ruchna.

 

Laureatami zostało troje uczniów ze szkoły w Ruchnie:

  • I miejsce – Piotr Kodym
  • II miejsce – Martyna Kwiatkowska
  • III miejsce – Klaudia Bronisz

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, natomiast laureaci dodatkowo dostali książki w języku angielskim.

  Podczas trwania konkursu opiekunowie uczestników, nauczyciele ze szkół podstawowych, wzięli udział w szkoleniu metodycznym dotyczącym sprawdzianu szóstoklasisty z języka angielskiego przeprowadzonego przez reprezentantkę regionalną wydawnictwa Macmillan, panią Martę Kobalczyk.

Konkurs odbył się w szkole po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem.

nauczyciele języka angielskiego