Konkurs recytatorski dla gimnazjalistów "Między Wierszami".

 24 marca 2014 r. odbyły się Szkolne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego Dla Gimnazjalistów „Między wierszami”. Zgłosiło się 6 uczniów. Każdy z uczestników, zgodnie z regulaminem konkursu, przygotował wiersz i fragment prozy.

Komisja artystyczna wyłoniła reprezentantów gimnazjum do udziału w Eliminacjach Powiatowych X Konkursu Recytatorskiego „Między wierszami”, które odbyły się 31 marca 2014r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury.

Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Węgrowie reprezentowały:

  •  Dominika Niedźwiedź, kl. III c
  •  Natalia Dzieciątko, kl. III c
  •  Natalia Rojek, kl. II a

Decyzją jury Dominika Niedźwiedź, która zajęła III miejsce, weźmie udział w Finale konkursu 8 kwietnia 2014r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Gratulujemy!!! I trzymamy kciuki!!!