Finał jest nasz !!!

  12 grudnia w Łochowie odbyły się Powiatowe zawody LZS w piłce siatkowej dziewcząt. Mimo zapowiedzi uczestnictwa w zawodach większości szkół z powiatu węgrowskiego do turnieju przystąpiło  zaledwie 4 drużyny w tym dwie z naszego gimnazjum. Graliśmy systemem każdy z każdym i w pierwszym meczu rozegraliśmy mecz między sobą w którym to zwyciężyły dziewczęta z pierwszej drużyny 2:0. W kolejnych meczach. G.G. Liw I pokonało G. Stoczek 2:0 i G. Łochów 2:1. W pierwszym zespole zagrały; Piórkowska Rozalia , Niszcz Kamila, Leszczyńska Alicja, Oprządek Zuzanna, Zawistowska Olga, Szlendak Julita, Kraszewska Viktoria. 

   Druga drużyna również nie chciała być gorsza od swoich koleżanek i pokonała G. Stoczek 2:0 oraz G. Łochów 2:1. Osiągnięte wyniki  dały nam pierwsze i drugie miejsce. W drugiej drużynie zagrały: Świerczewska Weronika, Kowalczyk Julia, Szczęsna Natalia, Niszcz Katarzyna, Zamaro Daria, Jaczewska Justyna, Ławnik Natalia Murawska Weronika.

   W nagrodę dziewczyny otrzymały pamiątkowe medale i puchary.