Dzień Matki w Gimnazjum Gminy Liw

26.05.2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.  W montażu słowno-muzycznym uczniowie zaprezentowali swoje nieprzeciętne zdolności. Recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc, wyrażali swoją ogromną dziecięcą miłość. Mamy nie kryjąc wzruszenia, podziwiały niezwykłe talenty i umiejętności dzieci.

Na zakończenie uroczystości, uczniowie złożyli życzenia w podzięce za trud włożony w wychowanie i częstowali swoje mamy filiżanką kawy, herbaty oraz pysznym ciastem.

Po raz kolejny w bardzo miłej i serdecznej atmosferze spędziliśmy jeden  z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Matki.

Helena Gawor,  Joanna Dobosz