Wigilia szkolna

Dzień 19 grudnia w naszej szkole był wyjątkowym dniem. W szkole odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Montaż słowno – muzyczny przygotowały z uczniami Panie Barbara Śladowska, Monika Kałuska i Ludmiła Kalata. Dekorację przygotowały panie prowadzące zajęcia na świetlicy szkolnej. Po występie zabrał  głos pan Dyrektor Krzysztof Litka oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Mariola Bączek, kierując do zebranych życzenia świąteczne i noworoczne.  Następnie ksiądz Daniel Jankowski odczytał fragment Ewangelii wg św. Łukasza o narodzeniu pana, po którym zebrani przystąpili do łamania się opłatkiem, składając sobie serdeczne, świąteczne i noworoczne życzenia.