11 listopada 2014r. – Obchody Narodowego Święta Niepodległości i VII Węgrowski Bieg Niepodległości

Uczniowie naszego Gimnazjum, jak co roku, uczestniczyli w obchodach Narodowego Święta Niepodległości organizowanych przez władze miasta. Najpierw wzięli udział w uroczystej Mszy Święta w intencji Ojczyzny odprawionej w Bazylice Mniejszej w Węgrowie pod przewodnictwem ks. prałata Leszka Gardzińskiego.

Następnie nasz Poczet pod opieką Pana Dyrektora, Krzysztofa Litki, wraz z innymi pocztami sztandarowymi, udał się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Nie zabrakło też naszych reprezentantów w siódmym już, Węgrowskim Biegu Niepodległości… i jak co roku zajęliśmy miejsca na podium .

Julia Gadomska, uczennica klasy Id, zajęła I miejsce, natomiast Michał Dobosz, uczeń klasy Ie, II miejsce!!! Gratulujemy!!!

Dziękujemy przy tej okazji Dyrekcji i uczniom Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie, współorganizatorom biegu, za dobrą zabawę i zdrową rywalizację.

Beata Gadomska