Na kibicowskim szlaku

W ostatnim czasie nasza szkoła uczestniczyła w kilku wydarzeniach sportowych.

6 września udaliśmy się do Krakowa na mecz Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn pomiędzy USA a Francją. Mecz rozgrywany był na pięknej i nowoczesnej hali sportowej przy 15 tysięcznej publiczności. 40-osobowa grupa naszych uczniów w większości kibicowała reprezentacji USA. Wynik meczu  3:1 był korzystny dla reprezentacji Francji. Przed wyjazdem był czas na krótkie zwiedzanie Krakowa. Po dniu pełnym emocji i wrażeń szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Zdjęcia z Krakowa

13 i 18 września dla kibiców piłki nożnej zorganizowaliśmy wyjazd na mecze Legii Warszawa. W pierwszym meczu rozgrywanym w ramach Ekstraklasy Legia podejmowała Śląsk Wrocław. Mecz dostarczył nam dużo wrażeń sportowych. Zakończył się wynikiem 4:3 dla Legii.

Kolejne sportowe wydarzenie to mecz Legii z belgijskim Lokeren w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. Tym razem na stadionie zasiadło 22 tys. kibiców, którzy stworzyli wspaniałe widowisko, a piłkarze spełniając oczekiwania kibiców pokonali gości 1:0. Organizatorem wyjazdów na mecze był p. Arkadiusz Sitek nauczyciel wychowania fizycznego, który zapewnia, że to nie koniec atrakcji w tym roku.