Filtr
 • Międzypowiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt

     23 lutego 2015 r. uczennice naszej szkoły pod opieka Pana Arkadiusza Sitka wzięły udział w Międzypowiatowej  Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt w Siedlcach. Drużyna Gimnazjum Gminy Liw w półfinale pokonała Gimnazjum nr 1 Siedlce 13:8 mimo iż przegrywała już 6:1.

     Wielkim finale po bardzo emocjonującym meczu przegraliśmy nieznacznie z Gimnazjum nr 5 w Siedlcach 13:12. W drodze do wielkiego finały nasza drużyna musiała rozegrać i pokonać aż osiem zespołów. W nagrodę dziewczyny otrzymały pamiątkowy puchar i srebrne medale.

     W drużynie grały : Szczęsna Natalia, Solka Emilia, Leszczyńska Alicja, Piórkowska Rozalia, Siennicka Sylwia, Gołoś Dominika, Niszcz Kamila, Jaczewska Justyna i Kraszewska Wiktoria

   

 • Konkurs „Mistrz pięknego czytania”

     18 lutego 2015r. odbył się konkurs „Mistrz pięknego czytania”. Do rywalizacji stanęło 11 uczniów z klas: I, II, III. Każdy uczestnik miał za zadanie przygotować wiersz i fragment prozy. Trzyosobowe jury przysłuchiwało się przedstawianym utworom zwracając uwagę na poprawność, wyrazistość, stosowanie znaków interpunkcyjnych, interpretację czytanego tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny.

     Po wnikliwej analizie, jury podjęło decyzję i przyznało: I miejsce Antoninie Adamyan – Lis uczennicy klasy Ic, II miejsce Paulinie Górskiej uczennicy klasy Ic, natomiast III miejsce Natalii Rojek uczennicy klasy IIIa.

  {gallery}2015-02-18-Konkurs-Mistrz-pieknego-czytania{/gallery}

   

 • Informacja dla rodziców.

  W związku z zakończeniem okresu aktywności  kont rozszerzonych do eDziennika  Librus informujemy, że Dyrektor szkoły prowadzi negocjacje z przedstawicielami firmy Librus w celu zapewnienia dalszego dostępu do modułu ocen i frekwencji on-line na jak najlepszych warunkach finansowych.

  O sposobie i cenach przedłużenia ważności konta rozszerzonego poinformujemy w najbliższym czasie.

  Jednocześnie informujemy, że w przypadku utraty możliwości kontroli frekwencji i ocen on-line zawsze istnieje możliwość uzyskania informacji o postępach w nauce bezpośrednio u wychowawcy lub w szkole.