Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców.

10 października 2014 na orliku w Węgrowie odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców.

To turnieju przystąpiło osiem reprezentacji gimnazjów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej spotkały się drużyny z Węgrowa, Sadownego, Stoczka i Ostrówka. Druga grupę utworzyły zespoły z Łochowa, Grębkowa, Miedzny i  Gimnazjum Gminy Liw.

Nasza szkoła w fazie grupowej nie miała sobie równych i pewnie wygrała wszystkie mecze: z G. Grębków 4;0, G. Łochów 2:0 i G. Miedzna 3:2.

W półfinale pokonaliśmy G. Węgrów 2:1 i awansowaliśmy do finału.

Mecz finałowy nie przyniósł rozstrzygnięcia i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali nasi chłopcy wygrywając 2:1.

Drużyna chłopców otrzymała okazały puchar i awansowała na zawody regionalne.

W zwycięskim zespole grali : Zawadzki Patryk, Jaśkowiak Daniel,  Sapryk Karol, Wójcik Marcin, Stokowski Kamil, Piotrowski Szymon, Gzowski Kacper, Czarnecki Szymon, Cacko Bartosz, Kowalczyk Kamil, Mieszało Maciej