Rekolekcje szkolne.

   W dniach 8- 10 kwietnia w naszym gimnazjum odbyły się rekolekcje szkolne. Ćwiczenia duchowe prowadził ks. Wojciech Ryczkowski. Podczas tych trzech dni  uczniowie gromadzili się na sali gimnastycznej by wysłuchać konferencji.  Centrum  każdego dnia rekolekcji była Eucharystia. W środę młodzież uczestniczyła w Drodze Krzyżowej. W programie rekolekcji znalazł się również film i Koncert Ewangelizacyjny.

Kilka myśli z rekolekcji:

  • „Kim jestem jako człowiek.?”
  • „Bóg Cie kocha i ma dla Ciebie wspaniały plan.”
  • „Pan Bóg mówi: Chcę byś był Kimś w życiu”
  • „Człowiek będzie szczęśliwy ,gdy więcej będzie się dzielił.”
  • „Grzech przeszkadza w życiu.”
  • „Co jest moją niewolą? Co mnie niszczy?”
  • „Czy zapraszałeś Boga , by Cię prowadził.”
  • „Eucharystia wzmacnia wiarę.” 

Za przygotowanie rekolekcji odpowiedzialni byli katecheci: ks. Daniel Jankowski i pani Monika Kałuska

   

Więcej zdjęć w galerii - zapraszamy.