Rozstrzygnięcie konkursu: „Julian Tuwim w naszej szkole”.

Dnia 11.12.2013r. w świetlicy szkolnej, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu:„Julian Tuwim w naszej szkole”. Konkurs odbył się w związku z ogłoszeniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2013 - Rokiem Juliana Tuwima.

Uczniowie zaprezentowali swoje prace multimedialne, dotyczące życia i twórczości poety oraz prace plastyczne z interpretacją wybranych utworów.

Uroczystość uświetnili recytacją wierszy J. Tuwima: Natalia Dzieciątko, Paulina Strzałkowska i Michał Petryński. Następnie p. Gawor i p. Dobosz wręczyły nagrody za najlepsze prace.

I miejsce w konkursie multimedialnym otrzymały: Paulina Strzałkowska i Paulina Rychlik

II miejsce : Marlena Janiszewska i Angelika Puchalska

I miejsce w konkursie plastycznym: Karolina Wojtyra

II miejsce w konkursie plastycznym: Agata Żukowska

III miejscew konkursie plastycznym: Dominika Korzeniewska i Alicja Leszczyńska]

Zaproszeni goście: dyrektor szkoły, kl. IIA i kl. IID wraz z wychowawcami mogli dokładnie poznać życie wielkiego poety, który kształtował język, wyobraźnię i społeczną wrażliwość wielu pokoleń Polaków. Mamy również nadzieję, że jego poczucie humoru i optymizm udzielił się wszystkim zgromadzonym.

Dziękujemy sponsorom, dzięki którym młodzież otrzymała nagrody za najciekawsze prace :

Państwu: Marioli i Wojciechowi Bączkom

Państwu: Renacie i Grzegorzowi Gaworom