Mikołaj w szpitalu.

Idąc za głosem św. Jana Pawła II, kierowani „ wyobraźnią miłosierdzia” wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy Gimnazjum Gminy Liw  w Węgrowie w dniu 6 grudnia odwiedzili wraz ze świętym Mikołajem dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym Powiatowego Szpitala w Węgrowie.  Ich wizyta wzbudziła wśród małych pacjentów radość i zdziwienie.  Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z biskupem Mikołajem. Wolontariusze dzielnie pomagali Świętemu w rozdawaniu prezentów nie tylko chorym ale i tym, którzy się nimi opiekują. Uśmiech na twarzach dzieci , ich rodziców i personelu medycznego był dla młodzieży największą nagrodą. W drodze powrotnej gimnazjaliści stwierdzili: „Jakże mało potrzeba ,aby dać drugiemu radość.”