Wycieczka klasy IIIc do Warszawy.

 W przedświątecznym czasie 12.XII uczniowie klasy IIIc z wychowawcą P. Teresą Kuryłek i opiekunem P. Anitą Gołoś wybrali się na wycieczkę do stolicy.

 Był to wyjazd integracyjny - mikołajkowy. W programie wyjazdu było trochę kultury… trochę  logicznego myślenia…. i sportowych szaleństw na trampolinach.  Na początek seans filmowy – Listy do M. 3… film opowiadający historię ludzi , którzy poszukują bliskości, więzi i nie godzą się na samotność. Filmowa historia rozgrywała się w przedświątecznym okresie więc znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w pokojach zagadek. Ta nowa forma rozrywki była  dobrą gimnastyką umysłu ale i okazją do współpracy koleżeńskiej ponieważ pokonanie trudności zależało od całej grupy, wszyscy musieli się starać i udało się. Emocje przy wychodzeniu z pokoju zagadek widać było na twarzach. Sukcesem było  wyjście w wyznaczonym czasie.

  Ostatnią formą wypoczynku  była aktywność na trampolinach, krótka rozgrzewka i relaksujące zabawy koszykówka, równoważnia, basen piankowy.

  Wyjazd był bardzo udany …chciałoby się powtórzyć.

Anita Gołoś